Kilka sposobów na spędzenie walentynek

Kilka sposobów na spędzenie walentynekNiedługo Walentynki – dzień zakochanych. Jest to jedyny taki dzień, w którym można całą swoją uwagę poświęcić ukochanej osobie. Niestety nie zawsze mamy pomysł na romantyczny wieczór. Jak ciekawie spędzić Walentynki?

Walentynkowy weekend

Walentynki to idealna okazja to tego, aby gdzieś wyjechać. Romantyczny weekend tylko we dwoje to świetny sposób na spędzenie kilku miłych chwil w towarzystwie ukochanej osoby, jak również dobry sposób na podtrzymanie ognia w związku. Walentynki w SPA to jedna z propozycji na taki wyjazd, która cieszy się w ostatnich latach dużą popularnością. Czy może być coś bardziej romantycznego, aniżeli weekend w luksusowym hotelu, w pięknych okolicznościach przyrody z możliwością korzystania z różnorodnych zabiegów relaksacyjnych? Dołóżmy do tego lampkę szampana, truskawki i kolację przy świecach.

Jeśli jednak SPA do nas nie przemawia, zawsze możemy wybrać się nad polskie morze lub w góry. Bardzo dobrym pomysłem jest wynajęcie chatki gdzieś na Mazurach. Spędzenie dwóch dni przy kominku też brzmi dobrze. Wiele par, decydując się na Walentynowy wyjazd, wybiera takie miasta, jak Paryż – miasto zakochanych, Wenecja – most westchnień, Rzym, Barcelona. W dobie tanich biletów lotniczych taki wyjazd nie obciąży naszego budżetu, a naprawdę może nas jeszcze bardziej zbliżyć do siebie.

Walentynkowy wieczór

Ci z nas, którzy z rożnych przyczyn nie mają możliwości wyjechać na cały weekend, też mają kilka opcji. Jeśli jesteśmy zapracowani i nie możemy pozwolić sobie na spędzenie całego dnia razem, równie romantyczne może być śniadanie do łóżka. Nie zawsze mamy na to czas, a taki poranek od razu uczyni cały dzień przyjemniejszym.

W Walentynowy wieczór można pójść w klasykę i zabrać ukochaną osobę do ulubionej restauracji. Spędzenie wieczoru w domu również nie brzmi tak źle, jeśli umówicie się na wspólne gotowanie przy lampce wina. Wiele osób wybiera również kino lub teatr. Nie zawsze przecież mamy okazję, aby wybrać się tam wspólnie. Jeśli jednak romantyczne uniesienia nie są dla Was, umówcie się na wspólne wyjście ze znajomymi. To na pewno się uda.

Wieczór Walentynowy warto zaplanować dużo wcześniej. Jeśli jesteście młodym związkiem, podpytajcie, jak Wasza połówka chciałaby spędzić ten wieczór, aby potem ten dzień nie okazał się wielkim rozczarowaniem. Pamiętajmy też, że czasem warto iść na kompromis.

Categories: Turystyka

Comments are closed.